Bachmann TWIST - 230V Czarny z ładowarką 2 x USB Charger

714,63 zł

BM-931.132

Dostępny na zamówienie

230V + ładowarka 2x USB Charger

Arkusz danych

KolorCzarny
SeriaBachmann Twist
USB Chargerx 2
230Vtak
Wymiary42,5 x 115 mm
Głębokość40 mm

Więcej informacji

Bachmann TWIST - 230V Czarny z ładowarką 2 x USB Charger

Gniazdo Bachmann Twist w kolorze czarnym z podwójną ładowarką USB umożliwia zasilanie kilku urządzeń jednocześnie. Jest to idealne rozwiązanie zarówno do biura, jak i do domu. Gniazdo posiada 1 wejście zasilające o mocy 230 V z bolcem uziemiającym oraz 2 wejścia USB Charger służące do ładowania przy po mocy kabla USB.Zalety Bachmann Twist:

- 1 gniazdo 230V z bolcem uziemiającym oraz 2 wejścia USB Charger

- Ładowanie kilku urządzeń jednocześnie

- Łatwy i szybki montaż

- Możliwa późniejsza instalacja

- Oszczędzające miejsce prowadzenie kabli

- Wymiary: 42,5 x 115 mm

- Głębokość 40 mm

- Dostępne w 3 ponadczasowych wersjach: czarnej, białej oraz stalowej


 Wpuszczane gniazdo zasilające Bachmann TWIST idealnie wkomponuje się nie tylko w wystrój każdego biura, ale także będzie gustownie wyglądać w zaciszu domowym – nada ponadprzeciętny design pomieszczeniu mieszkalnemu, takiemu jak salon, kuchnia, czy nawet łazienka! Zwarta, elegancka konstrukcja i niewielka głębokość montażu umożliwiają integrację z biurkiem lub blatem kuchennym, pozwalają nawet na instalację gniazda nad szufladą, co czyni je kompaktowym i generuje oszczędność miejsca. Linia zasilająca jest poprowadzona blisko obudowy, na skutek czego głębokość instalacji wynosi jedynie 40 mm, a sam montaż przebiega bez żadnych problemów!

Dzięki różnym materiałom wykończenia i pięknym kolorom Bachmann TWIST łączy się z nowoczesnymi oraz klasycznymi koncepcjami kształtów i kolorów. Sprytne, obrotowe zamknięcie umożliwia dostęp do zasilania urządzeń elektrycznych oraz urządzeń zasilanych przy pomocy kabla USB, a gdy tylko pokrywa zostaje zasunięta z powrotem – gniazda znikają pod jej spodem.

 

TWIST to laureat najbardziej prestiżowych projektów, m.in.: Good Design Award 2014, Red Dot Product Design Award 2012, Focus Open 2014 Silver and Interior Innovation Award 2014 , najlepsza nagroda na targach Office Next Moscow 2014, i wreszcie Interzum Award: inteligentny materiał i projekt 2015.Obejrzyj film przedstawiający montaż i działanie gniazda kuchennego Bachmann Twist: